ישיבת תכנון מצעדים בפרברים - ישיבה שלישית (חדרה)

מפגש תכנון שלישי – חדרה
משתתפים: רוי, אסף, יבגני, מיכל, אביאל, ברוך, י
(הערה לפרוטוקול: הדיון המקורי נע מנושא לנושא, למטרת נוחות הדיון קובץ לפי נושא)
נושא ראשון: תרומות. התקבלה תרומה על סף 1,000 ש"ח. מיכל אחראית לפנות לתורם ולבן סליוז כדי להסדיר את התרומה ואת הקבלה. יש חוב ישן של 52 ש"ח. על מנת למנוע מהישנות בעתיד של חובות כאלו, על כל הבאים למפגשים חברתיים לשלם דמי כניסה מראש.
נושא שני: פעילות חברתית. צריך לחשוב על תאריך למפגש חברתי ראשון. מקום מפגש מועדף: מכללת הנות. מיכל ואביאל מנסים להניע תא חברתי חדש ורענן: "התא הגאה". רעיון לפעילות ראשונה כולל הרצאה וסרט. האירוע תוכנן ל-24.01 אבל בגלל בעיה במכללת הנות נצטרך למצוא תאריך חלופי.
פרסום על ידי סטיקרים, אביאל הביא עיצוב גרפי והצעת מחיר להדפסת הסטיקרים. יש גרפיקאים בהתנדבות. מיכל תדבר עם התקשורת: עיתונים מקומיים, רדיו מקומי, Mako. מיכל מעוניינת לגייס פעילים דרך פניה לתקשורת. בהקשר להצעת הסטיקרים והעיצוב, ברוך מציע להחליף את הבטחת הארוחה בכיבוד, או פיצה. הפצת הסטיקרים והדפסתם באחריות אביאל ומיכל. לגבי הצעת המחיר, אביאל יפנה לבן סליוז לברר את הצעת המחיר הטובה ביותר. יתכן ויש ערך לפניה לעסק מקומי.
יש בעיה לערוך פעילויות להט"ב במרכז הצעירים העירוני. יש התנגדות מקומית, ויש הסתה. אין כעת שום דיבור עם העירייה, או פתרון עירוני. המקום היחיד שיכול עדיין להתאים הוא מכללת הנות.
נושא שלישי: גיוס משאבים. צריך לגייס מיהו שמבין בכספים. יש תכנית להכנסות ממפגש ההיכרות של 12 ש"ח דמי כניסה.רוצים למכור מרצ'נדייזינג במפגש ההיכרות. מרצ'נדייזינג יגיע דרך ברוך, ככל הנראה דרך ארנון או גרייס מוצרי גאווה.
יהיה תשלום לפי פעילות עד שיהיה גרעין פעילות גדול מספיק להצדיק תשלום שנתי. צריך לגבש קבוצות אנשים עם עניין משותף.זו השנה השישית שאנחנו עושים פעילויות. קשה להשיג קהל חדש.
רעיונות לפעילויות:
1) תיאטרון גאה, חוג דרמה חובבני וחברתי. צריך חדר פעילות קבוע, עדיף עם משרד לידו. צריך שיהיה מקום שאי אפשר לסלק אותנו ממנו.
2) קבוצת תהל"ה להורים. אין כעת פעילות בחדרה, אפשר אולי להתארח בבתים פרטיים.
3) פעילות צעירים: קבוצות גילאים מעניינות: 14-17, 18-24. יש חפיפה עם איגי. אולי לשלב את איגי, ולהביא מדריכים. אביאל ידאג ליצור קשר עם איגי ולנסות לגבש קבוצת נוער. שווה לארגן פעילות של 18-24 בקרוב. נתחיל עצמאית, אם איגי יוכלו לעזור נשמח לקבל את עזרתם.
4) פעילויות ללהט"ב ערבי. צריך לגבש את הקבוצה , לשקול תמיכת פסיכולוגים/עובדים סוציאליים מתנדבים.
5) מסיבות: מיכל תארגן כמה מסיבות לקהילה הגאה, לאורך השנה, אחרי שהפעילות החברתית תתגבש יותר.
6) הרצאה.
ברוך מנסח חוזה שמתאר את פעילות הקבוצה החברתית. נפגשים פעם בשבועיים, בשאיפה עם שני מנחים לקבוצה. קהל יעד – להט"ב וחברים, גברים ונשים. דיברנו על אופי המפגש – ככל הנראה מפגש מובנה, כמו פעילות איגי. מיכל מעדיפה שלא להדריך, אלא לבנות את הקבוצה. ברוך ממליץ לתחום את הפעילות בשעה וחצי. אם מתכננים ערב הרצאה וסרט, לעשות הפסקה בין לבין.
ברוך ממליץ לשקול פעם בחודש מפגש לפיתוח הדרכה. טלי אחראית לפיתוח הדרכה בשישה צבעים, היא בחיפה. מיכל ואביאל מסכימים.
נושא רביעי: המצעד. בשנה שעברה מסלול המצעד היה מרחוב הנשיא, לשדרת רוטשילד, לפיאצה ולרחבת העירייה. גל אוחובסקי השתתף, גם תומאס מה-Beef. השנה לא יהיה מצעד ללא פעילות חברתית. הערכה: כ-500 להט"ב בחדרה, רוב לביסקסואלים, ואז לסביות והומואים. תאריך למצעד הבא בחדרה – 28.06.13. יום שישי, מצעד בוקר. נפגשים ב-10:30, ויוצאים לדרך, עם מוזיקה. מעל 150 איש, ניתן לבקש לסגור את הכביש. כדי לעודד השתתפות אנשים, כדאי לגייס אמן מוביל.

סיכום: אסף יעלה אירוע ליום חמישי הבא, שוב בחדרה. אסף אחראי על כתיבת הפרוטוקול עד יום שני.
אביאל אחראי למצוא רשימת תפוצה להפצת הסטיקרים, ברוך יסייע וישלח רשימת התפוצה של המתנדבים השנה שעברה.

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • תגי HTML מותרים: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

מידע נוסף על אפשרויות מבנה קלט