יום ספורט באשדוד- למידת שטח

כדי לקבל תמונה כוללת של תכנון אירוע הספורט הקרוב, יצאתי לראות אירוע ספורט באשדוד. אומנם במיימדים אחרים, אך התמונה הכוללת התקבלה.
זה היה אירוע קטן, שהתפרס על מס' מוקדים לאורך הרחוב. האוירה הייתה נעימה ומקפיצה (בדיוק כפי שראיתי בעיני רוחי).

הסתובבו שם נציגים מקופות חולים וביטוחים שונים, חדרי כושר שחילקו חודש חינם בחדר הכושר שלהם, וחברה המשווקת מד דופק רב תכליתי. הפעילות המרכזית הייתה מפעיל זומבה מקצועי והרקדה המונית. כדאי לבדוק אפשרות שחדר הכושר יספק מאצלו את המפעיל ומתחמים נוספים (ספינינג, הליכונים, אירובי ועוד) כך היה נראה גם במקרה הזה. ואולי גם יביאו איתם קבוצות מתאמנים, כדי לחמם את האוירה ולאפשר למתחילים ללמוד גם מחברים פעילים.

היו שתי נקודות זומבה לאורך הרחוב- חשוב לציין: באחת מהן המפעיל היה עם מקרופון צמוד לפנים ובאחר לא. האופציה של המיקרופון הייתה יעילה וסוחפת הרבה יותר, נראה שכדאי להתעקש על כך.

היה דוכן של מנטה בו חילקו עיתונים ולקחו טלפונים מאנשים והיה שלט המאפשר לשלוח SMS ולקבל קוד קבלת אייס קפה. החיסרון- קבלת הקפה לא הייתה באזור (היה צריך לנסוע לשם). כדאי לראות מה הם מרוויחים משליחת הSMS ואיך משלבים אופציה כזו, אך בתוך המתחם. המשתתפים קיבלו (מי שעמד בצד לא יקבל) צמידי ניגוב זיעה וקופוני ארטיקים.

לקחתי כרטיסי ביקור מהמפעיל ומחסויות שנראה היה שיעניינו אותנו.
למידה מועילה ומחכימה. אין כמו מראה עיניים:).

תגובות

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • תגי HTML מותרים: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

מידע נוסף על אפשרויות מבנה קלט