אז מה דעתך על זה?

כמו כל המשק, גם הקופה של שישה צבעים נמצאת בתקופת בצורת.

חשבתי על דרך יצירתית לגייס קצת כספים לקופה. ניסיתי להריץ בראש כל מיני אירועי התרמה. מייד קפצו ועלו ערבי ההתרמה של ארגון הנוער, עם כל העברי לידרים, ההופעה השנתית של רמי קליינשטיין עבור עמותת אד"י לתרומת איברים, התערוכות שמארגן הועד למלחמה באיידס, עם כל השרי אריסונים, שוק הבגדים שמארגן הקו לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית, המכירה הפומבית של הציורים ללא ציון שם האומן שמקיים ארגון נוסף, ואפילו שוק האוכל שעשינו בתיכון. חשבתי: מה עוד אפשר לעשות כדי להפיק אירוע מכובד, מכבד, שכולל איסוף תרומות מחברים, ושלא יהיה שגרתי מדי. אה, ואם זה לא יותר מדי לבקש - גם שיקדם את הערכים של העמותה שלנו, כלומר - יחזק את תחושת הקהילה, תחושת הביחד.

אחרי הרבה גילגולים - עליתי על רעיון ה"תע-ארוחה". המשלב כמה מוטיבים: מפגש חברי בשביל הביחד, קצת אלכוהול בשביל הקלאסה, תערוכת אמנות כדי שיהיה מסקרן, ושוק אוכל ביתי כדי שיהיה את מה לנשנש.

עד כאן הכל נהדר, אתם אומרים, אבל מאיפה יגיע הכסף הגדול? זו באמת שאלה טובה. בהתחלה חשבתי לעשות מעין תחרות בין הציירים, אבל זה הזכיר לי יותר מדי את המסרונים של "כוכב נולד". התייעצתי עם עצמי עוד קצת, וחשבתי על רעיון נוסף: מכירה פומבית. כן! ככה גם אפשר לעודד אנשים לצרוך אמנות. נבקש מכל אחד מהאמנים לתרום לנו כ2-3 יצירות, ונציע אותן למכירה פומבית. כמה שיהיו הנוכחים מוכנים לשלם עבור היצירות, זו תהיה תרומת האמנים ותרומת רוכשי האמנות, לעמותה.

אז מה אתם חושבים על זה? הרעיון טוב? יהיה לכם נחמד להשתתף באירוע כזה? רוצים לקחת מעורבות בהפקה? אשמח לשמוע.

תגובות

:)

בכיף קח חלק בהפקת האירוע...
אפשר לעשות יום מאכלי עדות... גם טעים וגם נעים:)

אקח*

אקח*

יכול להיות רעיון טוב

במקרה שבוע שעבר היינו בגלריה והגיע מישהו שקונה בד"כ ציורים, והוא ביקש מרוני שתייעץ לו מה לקנות. בדיוק באותו רגע קיבל הזמנה לעוד תערוכה.
בסך הכל הרעיון נשמע טוב אבל צריך לפרסם את התערוכה לא רק לקהילה, אלא בכלל בתור תערוכה.
הבעיה של שישה צבעים כל הזמן זה השיווק, לכן צריך לעבוד על זה.

מסכימה

הבעיה עם השייוק היא תמיד רלוונטית, אבל אני כן חושבת שצריך לייעד את זה לקהילה..ביננו. אני לא מבינה מה האינטרס של סקטורים לא גאים לתרום לנו או לעזור לנו..
זה לא שקיבלנו מגורמים כאלה עד עכשיו.

מסכימה

הבעיה עם השייוק היא תמיד רלוונטית, אבל אני כן חושבת שצריך לייעד את זה לקהילה..ביננו. אני לא מבינה מה האינטרס של סקטורים לא גאים לתרום לנו או לעזור לנו..
זה לא שקיבלנו מגורמים כאלה עד עכשיו.

נחמד, יכול לעבוד

רעיון חביב (בעצם קובץ רעיונות). אשמח לעזור באם אוכל.

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • תגי HTML מותרים: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

מידע נוסף על אפשרויות מבנה קלט