חדשות טובות: הצלחה בביקורת ניהול ספרים של מס הכנסה ופסק דין בתיק בריל

השבוע האחרון היה עמוס במיוחד עבורינו במשרדי העמותה, ישבנו והכנו את כל החומר לקראת ביקורת המס שהתקיימה ביום רביעי. בין היתר אני (ברוך) התרוצצתי ברחבי הארץ ואספתי פנקסי חשבוניות, חלק מכם, הפעילימות, הגעתן אלינו למשרדים עם החומר, היו הפקדות, היו ספירות ובקיצור - הכל עמד יפה לביקורת. כשהחברים ממס הכנסה היו כאן הם ביקשו 2 מסמכים שהיינו צריכים ללכת לחפש להם - אבל מצאנו אותם בקלות (בעיקר בזכות העזרה של כל צוות הפעילים המסור) וכך הצלחנו לעמוד בדרישות הביקורת.

המבקרים הודיעו שהם בדרך כלל עורכים ביקורת לעמותות דת, והם התרשמו מאוד מרמת הסדר והדיוק של העבודה המשרדית שלנו. הם סיימו את הביקורת עם חיוך, כשדף סיכום הביקורת היה ריק מליקויים והערות לתיקונים. יפה מאוד, וכל הכבוד לכולנו! וגם לבנצ' הגזבר שמוביל במנהיגותו את הרמה המקצועית של מחלקת הגזברות בעמותה.

בנוסף, הסתבר כי ב27/5/2014 ניתן פסק דין בפרשה העגומה של שישה צבעים נ' בריל, בה הושאל ציוד למתנדב אך זה סירב להחזירו. למרות הסקפטיות שלנו לגבי מערכת המשפט, התביעה שלנו התקבלה באופן חלקי - כך שאנו מצפים לקבל את הציוד חזרה וכן הוצאות מסויימות לטיפול בתביעה. העתק פסק הדין טרם הגיע למשרדינו, וכשיגיע, נלמד אותו ונעדכן. בנתיים מוסרים שאבן גדולה נגולה מעל ליבנו ומעמסה משפטית-בירוקרטית עצומה הסתיימה לה בטוב.

בזירת הגאווה, אנו לגמרי מחממים מנועים בחדרה, חיפה, ראשון לציון ואשדוד, ונשמח להיות שותפים של כל קהילה שרוצה להפיק אירוע גאווה השנה :-) דברו איתנו!

ברוך אורן - יו"ר העמותה

תגובות

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • תגי HTML מותרים: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

מידע נוסף על אפשרויות מבנה קלט