היום שלפני המצעד בתל אביב

המבטים הם אותם מבטים על פנינו - ברוך ובנצ', חברי הועד המותשים - ועל פניהם של רוב הפעיליםות הבכירים בקהילה. סימנים שחורים מסביב לעיניים, ריח זיעה מהול בדיאודורנט, טישטוש כללי וחוסר ריכוז עד כדי עצבנות קלה.
כן, כמעט שבוע שלם בלי שינה. בכל ארגון הסיבות שלו. במתנ"ס עסוקים בלהפיק הכל, ואצלנו - הורדנו היום לדפוס את מדריך העסקים הגאים, שאנחנו חולמים, מדברים ובזמן האחרון גם לא ישנים בגללו. רצינו להספיק להכין אותו למצעד הגאווה מחר.

כמו תמיד, בדקה התשעים יש הפתעות, ואתמול הסתבר שלא יהיה לנו חשמל במתחם בגן מאיר. המשמעות היא, שהלכה לה לעולמה היוזמה להביא מאווררים. אם כך, נסתפק בשתי צידניות מלאות בקרח והרבה מים מגעילים של תל אביב. תבואו, הפטל עלינו.

כן, בעצם, תבואו לא רק בגלל מיץ פטל ונניח, בגלל שיש מצעד, אלא בגלל שאנחנו צריכים עזרה. אם יש לכם כמה דקות מחר בבוקר עד הצהריים, מיקי, מפיק המצעד מטעם שישה צבעים, ישמח לשמוע מכם. הוא זמין ב- mitzad@6tzvaim.com לגבי מי שרוצה לצעוד בגוש הצועדים של שישה צבעים וכן לגבי מי שרוצה לעזור במתחם שלנו. ובכן, מה בדיוק צריך כבר עזרה שם, אתם שואלים? דיברנו כבר על המיץ פטל, אבל החלק היותר חשוב, זה להיות שם ולהתמודד עם הסקרנות המטורפת של האורחים במתחם. כל אחד שואל מה זה שישה צבעים, מה זה הטיולים האלה שהוא כל הזמן שומע עליהם בפייסבוק ואיך אפשר להצטרף לקבוצה בחדרה. ובלי המעורבות שלכם, מיכלי, בנצ' ואני כנראה נאבד את הקול במהלך החזרה האינסופית על הפרופוגנדה שלנו :-)

עוד סיבה טובה לבוא היא העובדה שהשנה כל הצועדים בגוש של שישה צבעים יצטרפו לגוש ענק של צועדים מארגונים שונים, כשהמסר החשוב שלנו יהיה - שמירה על חופש הביטוי, הגנה על זכויות האזרח. במיוחד לאור כל הצעות החוק הגזעניות והפשיסטיות שעומדות על הפרק.

בקיצור, דיברנו קצת על מיץ פטל, קצת על תשישות, וקצת על פוליטיקה. עכשיו נלך לשתות שייק בננה-מלון-תמר ולישון את שנת היופי שלנו, לקראת המצעד מחר.

נ.ב. סיוע בטרמפים לחזרה מהמצעד לסניף גדרה ולסניף חדרה שלנו ---> אנא כתבו למיקי mitzad@6tzvaim.com עם פרטי הקשר שלכם, וננסה לשדך בין בעליםות רכבים לזקוקיםות לטרמפ.

נ.ב 2 - טלפון של שישה צבעים במצעד הוא אותו הטלפון שלנו (כבר שנתיים) - 0545-969612. הרגישו חופשי להתקשר אם בא לכם למצא אותנו בסבך ;-)

תגובות

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • תגי HTML מותרים: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

מידע נוסף על אפשרויות מבנה קלט