עובדים מהבית

מי היה מאמין, אני כותב עדכון לבלוג, בפער של שבוע.
למה? לא בגלל שנחתה עליי איזה פרץ של יציריות חסרת גבלות, אלא פשוט מחכה לתושבה מכמה טלפונים ויש לי עוד די הרבה זמן לפגישה הבאה. וחוץ מזה אני עובד מהבית שהופך את סדר היום שלי ליותר יעיל ומהיר.
בכלל אני אוהב לעבוד מהבית. גם ללמוד אני עושה מהבית ולא בספרייה או בבית קפה. בטח זה קושר לעבודה שאני איש חברותי מידי וכשאני בציבור אני מרכוז יותר באחרים מאשר במטלה שיש לי לעשות. הגברת שאני יוצא איתה עכשיו היא בידוק ההפך, כלומר גם היא אוהבת לעבוד מהבית את מרבית הפרנסות שלה (ויש הרבה) היא עושה מהבית אבל מדיוק מן הסיבות ההפוכות אין לה יותר מדי סבלנות לא\נשים. מוזר איך זה שא\נשים מתוך דפוסי התנהגות שונים מפתחים פרקטיקה די דומה.
היום אני עובד אחרי שבוע של חופשה. לא ממש שבוע אלא יום אחד, אבל בפועל לא עבדתי מיום שני שעבר. מוזר לחזור לעבוד אחרי שבוע. האמת אומנם לא עבדתי אבל הרבה מאוד עבודה עשיתי ביני לבין עצמי ביחס לעבודה. וכך חזרתי אחרי שבוע רענן וסבלני יותר לעבודה. מענין כמה זמן זה ימשך.
מדינת ישראל היא כבר מזמן לא מדינה סוציאליסטית (כאילו שהיא אי פעם הייתה כזו – אבל פרק בהיסטוריה ביקרותית בפעם אחרת) ואפילו לא מדינת רווחה אבל בכל הנוגע לשבתון של יום הבחירות החוקים נוקשים. מצאתי את עצמי מתכנן את מחר כיום עבודה מרוכז וארוך, שבו אצליח לתאם הרבה פגישות וישבות קידום פרויקטים וכו', אך בצהריים קיבלתי הודעה שאם כל הרצון שלי לנצל את יום השבתון לעבודה, אפילו עם זה מבחירה ואפילו שאני מעדיף זאת, אי אפשר, אז שוב פעם להזיז ולקבוע מחדש הכול. אלדד – פעם הבאה לברר עם גורמים בעלי סמכה בשאלות כאלו לפני שמתכננים.
אחזור ואציין שאני עובד מן הבית, אז היה הספק שלא בגדר הרגיל ואפילו תכננתי כבר את טיול מרץ שיהיה הפעם באורך של יומים עם לינת שטח... יהיה מגניב.

לכו להצביע מחר !!!
וזכרו להצביע לרשימה שמגינה על זכיות להטה"ב ומיעוטים אחרים.
היתרון נוסף שלעבוד מהבית, אפשר לשמוע מוזיקה שאוהבים....

תגובות

כמה עצוב:(....

...שליברמן בכל זאת נצח את כולנו..
מתעודדת עם מוסיקה של ה80's וחולמת על ימים ורודים יותר אם תרצה...

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • תגי HTML מותרים: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

מידע נוסף על אפשרויות מבנה קלט