עוד קצת חופש ואז מתחילים ללמוד

אצלנו בעמותה נערכים לקרב: בנצ', הגזבר הנאמן, ואני, המנכ"ל והיו"ר, בורחים לעשרה ימים של חופשה מנותקת מהכל באלפים השוויצריים, וצוות הפעילים והמתנדבים נשאר לבד ללא אבא ואבא.
עד עכשיו הכל היה במרחק שיחת טלפון. כאילו היה לנו פשוט כזה. בנצ' זמין בפלאפון, אני זמין בפלאפון, ואם לא יצא לדבר אז מחר בבוקר גם ככה נפגשים במשרד או בדרך לרכבת. השינוי שמתקרב גורר עימו מחוייבות להיות אחראים למעשים שלנו.
זה מתחיל בכתבי הטלויזיה הקהילתית, שייאלצו להתמודד לבד עם ההכנות לכתבות, עם הצילומים ועם העריכה. משם ממשיך לפעילות הקבוצות החברתיות (כבר מחר בערב נפגש הסלון הורוד בלעדינו וגם הטיול הקרוב נטול ברוך ובנצ'). וגם המשרד יצטרך להסתדר לבד. מיכל, אלדד וקורנליה מכירים כבר את מערכת ניהול המטלות באתר, אבל תמיד זה יותר כיף לשלוח מסרון או להתקשקש בצ'ט. כל זה הולך להיעלם בשבוע הקרוב.
האמת? מה שאנחנו אוהבים כל כך במערכת הקריאות הוא שכל אחד, גם אנשים שסתם קראו עלינו באיזה כתבה בטיים-אווט או שמצאו פרסום שלנו במתנ"ס הגאה, יכולים להציץ בדף ניהול המטלות ולראות בדיוק מה קורה אצלנו. זה שיא של שקיפות בעשייה הקהילתית, שלא קיים בשום ארגון קהילתי אחר שאנחנו מכירים. ככה שיש לכם ההזדמנות להיות מעורבים גם כשאנחנו בחו"ל, וגם בנושאים שאולי לא רציתם לקחת עליהם אחריות.

לגבי פתיחת הסמסטר. באוניברסיטאות הסמסטר לא ייפתח בזמן, אבל אצלינו בשישה צבעים מתוכנן דווקא לפתוח בזמן. ב-13 לחודש (נובמבר) ייפתחו במקביל 2 קורסים: קורס העשרה לפעילים חברתיים, וקורס הכשרה למי שרוצה להדריך קבוצה חברתית. ההכנות לקראת הקורסים יוצרות עומס רב, שנופל, רובו ככולו, על קורנליה ואלדד: איתור מרצים וחדרי פעילות, שיווק, שיחות עם מתעניינים והרבה חששות מהלא ידוע. נותרו מספר מקומות פנויים לכל אחד מהקורסים, למי שרוצה להזדרז.

גם השנה לא יתאפשר ללמוד בשני הקורסים במקביל, משום שהקורסים יתקיימו באותו יום באותן שעות - יום חמישי בערב. התזמון נקבע משום שרק ביום זה נוח לאנשים שגרים מחוץ לתל אביב להגיע למרכז בשעות הערב, מבלי לחשוש לעתיד יום העבודה שלמחרת.

טוב. עד כאן להיום, נביא תמונות משוויץ כשיהיו. בנתיים אתם יכולים להנות מתמונות מטורניר הכדורעף הגאה שנערך בשישי האחרון.

תגובות

אבא אוי אבא

אבא אוי אבא חבקיני חזק.

א. ס.

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • תגי HTML מותרים: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

מידע נוסף על אפשרויות מבנה קלט