יום לפני הטורניר.. איזה יום ארוך

עוד מאתמול בלילה, בעצם כל השבוע האחרון, אנחנו במתח, מה יהיה, איך נצליח לעמוד בציפיות שלכם, בציפיות שלנו, לגבי האירוע הענק הזה - הטורניר שלנו. הוא התחיל פעם כש40 איש שיחקו על החוף ב-2005, והיום זו הפקת ענק עם תקציב ארבע ספרתי.
עשרות שעות הושקעו באיתור המתנדבים. אגב, כל הטורניר הזה מופק בהתנדבות ומכספי תרומות. מדהים כמה הרבה אפשר לעשות עם כל כך מעט. אם גוף כמו עיריית תל אביב, המארחת את האירוע, הייתה תומכת בנו, נאמר, בעשירית התקציב - היינו יכולים להרים את האירוע הזה הרבה יותר גבוה.
נשתף אתכם בפרט אחד מההפקה לדוגמא - הפקת הגביע והמדליות - מעבר לעשרים שעות עבודה הושקעו, מרוץ מטורף אחרי הצעות מחיר, ספקים, גיאוגרפיה וכמובן, לוחות זמנים. ועוד בסוף הספק שעבדנו איתו עשה טעות חשבון ונצטרך ללכת לריב איתו על 100 שקל שהוא גבה מאיתנו וממש, אבל ממש לא מגיע לו.
עוד פרט לא פחות חשוב - הצללה בחוף. כיתותי רגליים לעשרות בתי עסק והצעות מחיר להצללה, לסוכות. אם רק היינו יכולים להשאיל מהקהילה שלנו 3-5 סוכות, אבל זה הרי בדיוק בחג סוכות אז למי יש סוכה פנויה? ובסוף מצאנו רעיון מקורי: לקשור חבלים ולהצליל עם יריעת בד ענקית. רכשנו בד, וקיבלנו את האישור המיוחל ממנהל החוף, אבל עוד לא הספקנו לבדוק שזה בכלל יציב ויחזיק ברוח. זה יחכה למחר בבוקר.

בקיצור, אנחנו בטירוף של לחץ לספק אתכם, לעמוד בציפיות וכמובן, לא לשכח להנות קצת בדרך - כי הרי את הכל אנחנו עושים בכיף. אה, ואם זה לא הרבה לבקש, אם אפשר גם לעמוד בתקציב. זה אנושי לבקש את כל זה ביחד?

אחרי כל זה, הדבר היחידי שנבקש מכם הוא לכבד אותנו בנוכחותכם, באירוע שהופק בהמון אהבה, מהלב שלנו לקהילה שלנו.

ניפגש מחר בטורניר, בחוף הילטון ב-13:00.

תגובות

ברוך,בן

ברוך,בן יקרים,
ישר כוח חזקו ואמצו,
מפרויקט לפרויקט כוחנו עולה,
בהצלחה מחר,
מרוני ונעמה

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • תגי HTML מותרים: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

מידע נוסף על אפשרויות מבנה קלט