אנחנו חיים בסרט!

כן, זה סוג של סרט הומו-לסבי-בי-טרנס. כל המצעדים האלו, הפסטיבלים והכנסים האקדמיים, ובכלל, עומס הפעילות הקהילתית של חודש הגאווה, הצליחו להשאיר אותנו קצת בלי אוויר לנשימה. זה בערך החודש הכי עמוס בשנה.
השבוע הספקנו: לצלם פאנל על המצעד בירושלים שנערך בלשכת עורכי הדין, לצלם (כמעט) את כל כנס סקס אחר, לפתוח דוכן הסברה על העמותה בכנס, לארגן רשימת מתנדבים לסיוע במצעד הגאווה בירושלים.. ורגע, צריך גם ללכת לעבודה, לאכול ולישון...

טוב. חוץ מהבכיינות הרגילה, יש גם חדשות מהממות. שבוע שעבר הצלחנו להתקין לראשונה את CiviCRM, שהיא מערכת מדהימה לניהול פרטי קשר של מתנדבים ופעילים בעמותות. השינוי באופי העבודה שלנו הוא מיידי. פתאום כל אחד מהפתקים במשרד מסתובב כמו לממינג, עם שעון זמן שסופר אחרונית, עד קיצו. כן, כל הפתקים הללו יכנסו לתוך הCiviCRM (ברשותכם, אני אעברת את שמו ל-מק"ל - מנהל קשרי לקוחות). כל כך הרבה דפיות למחזור...

בין היתר עבדנו השבוע גם על הקלדת מאות הדפיות שאספנו במצעדים השונים, של א-נשים שאמרו שהם מתעניינימות בפעילויות של שישה צבעים. יש עוד עניין טכני קטן עם המק"ל, שמונע מאיתנו לשלוח באמצעותו דואר אלקטרוני להמונים, אבל זה ייפתר בקרוב, ואז נוציא לכל הרשומים בדפיות מכתב היכרות קצר, כדי שיכירו יותר טוב את שישה צבעים ואת הפעילויות שעניינו אותם.

עוד משהו קטן. השבוע יצא לנו להציג את פרויקט הטלויזיה הקהילתית, "מה קורה?", בקבוצה לבני הגיל השלישי באגודה. הקבוצה מאוד התלהבה מהפרויקט ואנו מקווים בהחלט לשיתוף פעולה עימם.

עד כאן להבוקר :-)

תגובות

אנחנו? בסרט?

כנראה שכולנו חיים בסרט אחד גדול, שבטח מוקרן באיזה פסטיבל סרטים להט"בי גדול.
או שפשוט אנחנו חיות עשיה.

מזל טוב על הבלוג:-)

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • תגי HTML מותרים: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

מידע נוסף על אפשרויות מבנה קלט