פסטיבל לסבית קטלנית: מענק יוצרות

פסטיבל הקולנוע הלסבי, "לסבית קטלנית" גאה להכריז על מענק יוצרות בשיתוף קרן רבינוביץ' לקולנוע ישראלי וסטודיו בויקו לפוסט-פרודקשן

המענק, בשווי 6,500 שקלים, יוענק לתסריט או סרט בתהליך עבודה. את התסריטים והסרטים תבחן ועדת לקטורה על טהרת המין הנשי, בהתאם למאבק פורום יוצרות הקולנוע והטלוויזיה המתרחש בימים אלו. התסריט שיבחר יוקרן כמובן בהקרנת בכורה בפסטיבל לסבית קטלנית.

את התסריטים והגרסאות יש להגיש במייל info@lethallesbian.com, ואת התקנון המלא אפשר למצוא כאן - http://lethallesbian.com/kolkore1.

על הפסטיבל:
לסבית קטלנית הוא פסטיבל קולנוע לסבי ישראלי עצמאי המתקיים אחת לשנה, זו השנה השישית (2013). הפסטיבל הציב לעצמו למטרה לקדם את היצירה הלסבית הנשית על גווניה, ומקרין סרטים קצרים וארוכים במגוון רחב של ז'אנרים, ובמקביל מקיים תערוכת אומנות נשית של יוצרות ואוצרות מתחלפות.

לסבית קטלנית עורר התעניינות רבה בקרב עיתונאים ואנשי תקשורת. ההרתמות התקשורתית לאירוע התבטאה בסיקור עיתונות נרחב שמצא את דרכו לכלי התקשורת המרכזיים. העיסוק התקשורתי הציג מציאות קיימת של עשייה קולנועית נשית-לסבית שלא נראתה לפני כן.

את הפסטיבל יוזמות ומנהלות ענת ניר ודנה זיו בשיתוף עם ליאור אלפנט כמנהלת אומנותית, והוא מתקיים ללא תמיכה כספית משמעותית ממקורות חיצוניים. בשנים האחרונות הגיע הפסטיבל לתודעה הציבורית והחל לקבל תמיכה מקרנות הקולנוע ומעירית תל אביב.

אפשר למצוא אותנו גם בפייסבוק https://www.facebook.com/pages/Lethal-Lesbian/182148725161405

ליאור אלפנט, מנהלת אמנותית
lior@lethallesbian.com

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • תגי HTML מותרים: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

מידע נוסף על אפשרויות מבנה קלט