ישיבת תכנון מצעדים בפרברים - ישיבה שמינית (אשדוד)

פרוטוקול ישיבת מצעד גאווה אשדוד.
נוכחים: גאי, דוד, ורוניקה, אנדריי, אסף, נויה, יעקב, שביט
תחילת המפגש: 20:30.
מצעד – 21.06.13. מסלול כמו שדיברנו קודם.
10:00 – 15:30. מצעד תמיכה וסובלנות, לא רק להט"ב. הפנינג בחוף הקשתות.
חלוקת מטלות – ראו מטה:

  קטגורית פרסום:

אחראית קמפיין פרסום - נויה. אחריות על כל ההחלטות שקשורות למסע הפרסום - אם יהיו שלטי פרסום, או מודעות, איפה לשים אותם, ומה יהיה בהם.
הדפסת פוסטרים, מדבקות, עלונים - אסף - כל מה שאחראית הפרסום תרצה לנכון להדפיס או לייצר. נוכל לשלב משאבים (ופוסטרים/עלונים) לכמה מצעדים.
עיצוב לוגו וגרפיקה למאמץ המקומי - יעקב - אחראי על השגת כמה הצעות גרפיקה לבחירת הפורום, הלוגו והגרפיקה צריכים להיות רלוונטיים למה שמסע הפרסום צריך.
יוזמת כתבות בעיתונים מקומיים - שביט - אחריות לפנות למקומונים כדי לפרסם כתבות על עבודת שישה צבעים והפורום האשדודי.

  קטגורית יחסי ציבור:

קמפיין רשתות חברתיות - יעקב - אחריות לפתיחת קבוצה/דף פייסבוק, ונוכחות ברשתות חברתיות נוספות כמו טוויטר וגוגל+. שמירת מומנטום ועדכון קבוע לאורך ההכנות.
תנועות נוער - נויה - גיוס פעילי תנועות נוער לסיוע בהכנות, פרסום, ואולי סדרנים ביום המצעד. כל מי שיכול לעזור יתקבל בשמחה.
פוליטיקאים - ורוניקה - גיוס פוליטיקאים כנואמים וכמקדמי המצעד.
גיוס כתבים מלווים - לפני ובמהלך המצעד - אנדריי - מציאת כתב או שניים שיסכימו ללוות את ההכנות למצעד ואת המצעד בווידאו או בכתבות תחקיר.
מסיבת פרסום וגיוס תרומות -פתוח לקהל - ניהול מסיבה באשדוד כדי ליצור מודעות למצעד המתקרב, לגייס פעילים מקומיים ולגייס כסף.

  קטגורית תחבורה:

שידוך טרמפים - ורוניקה - כל מי שרוצה טרמפ למצעד מתקשר לאחראית הטרמפים, והיא משדכת בין בעלי רכב לנוסעים.
הסעות - אנדריי - כל מי שרוצה כרטיס להסעה יעבור דרך אחראי ההסעות. המטרה היא למלא אוטובוסים גדולים ככל האפשר. ההסעות יהיו בתשלום, ובמידת האפשר מהבית של כל אחד ועד המצעד, ואז חזרה בסוף היום (תלות במיקום ובזמינות).

  קטגורית כספים:

גיוס עסקים מקומיים לעסקת קופונים - אנדריי - גיוס בתי עסק מקומיים כמו בתי קפה, מסעדות וכו', שיתנו לנו קופונים/תלושים/עלוני הנחה לחלק לצועדים. בתמורה לכסף.
עריכת אירועים לגיוס תרומות מאנשים - פתוח לקהל - עריכת מספר אירועי התרמה כספיים במרכז הארץ, כדי לגייס תרומות למימון המצעד ופעילויות להט"ב באשדוד לאורך השנה.
השגת תקציב סיוע מהעירייה - פתוח לקהל - השגת סיוע כלשהו מהעירייה, הן מבחינת כספים למצעד השנה מקופה-קטנה, והן תקציבים לפעילות להט"ב באשדוד לשנה הבאה.
גיוס חסויות ומעורבות מעסקים מקומיים - אנדריי - גיוס מפעלים גדולים להשתתפות במצעד בעבור פרסום/חסות, או במקרה הכי טוב נוכחות של החברה במצעד עצמו. בעבור כסף.

  קטגורית אישורים:

אישורים מהמשטרה - ברוך - אישור הנתיב המוצע וסידורי אבטחה.
תיאום אמבולנס/רכב חילוץ - ברוך
אישורים מהעירייה - ברוך - אישור לדוכנים, להתכנסות ולמצעד עצמו.

  קטגורית מצעד:

אמן מופיע - נויה -גיוס אמן מוביל למופע המרכזי של המצעד, בחוף הקשתות.
אמנים מלווים/DJ/להקות - נויה - כל המוזיקה שאינה במופע המרכזי. להקות, מופע מחמם, DJ.
הדפסת שלטים, חולצות, נישאים - אסף - כל מה שאנשים יחזיקו או ילבשו במהלך המצעד, כולל שלטים, חולצות, שבשבות, מניפות, כובעים וכיו"ב.
מוזיקה ניידת- פתוח לקהל - המוזיקה שתלווה את המצעד עצמו. רכב עם מערכת הגברה, רמקולים נישאים או נגררים, משאית עם גנרטור ורמקולים.
מנהלות אזור כינוס - פתוח לקהל מי שיהיה אחראי על אזור הכינוס בפארק ליד קניון סי מול. הכל כולל הכל - אחריות על סדרנים ואנשים, דוכנים, במת נואמים, מערכת הגברה מקומית, שירותים ציבוריים וכיו"ב.
תיאום דוכנים - יוסי - אחריות ליצור קשר עם כל בתי העסק המעוניינים להחזיק דוכן באזור הכינוס, לברר את הצרכים שלהם לאותו יום (גודל/מספר דוכנים) ולהכין אותם בהתאם. כולל אחריות ניקיון וסידור.
תיאום נואמים - שביט - אחריות ליצור קשר עם כל הנואמים, בין אם פוליטיקאים או אנשי עסקים, לקבל מהם את תוכן הנאומים מראש, להבין את הצרכים שלהם (הגברה, פודיום) ולסדר את הכל ביום המצעד.

  קטגורית מנהלות:

אתר אינטרנט - פתוח לקהל - הכנת אתר אינטרנט שיכלול את כל המידע, כולל כלים לסיוע להתנדבות בכל המצעדים (הן באשדוד והן בערים האחרות)
מוקד פניות טלפוני - אנדריי - מישהו שיחזיק בטלפון שיופיע בכל הפרסומים, ויענה לאנשים המתקשרים באדיבות לגבי המצעד.
החזרי הוצאות ואישור הוצאות - בנציון סליוז - כל התחייבות כספית חייבת באישור מוקדם של בן.

סיום: 21:49

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
 • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
 • תגי HTML מותרים: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

מידע נוסף על אפשרויות מבנה קלט