2012-10-02 סיכום ישיבת טורניר כדורעף ברוך (מנכל) עופר (אחראי טורניר)

על סדר היום:

1. עדכונים שונים - סטטוס הפרויקט, ניוזלטר שיצא מחר, סטטוס ביקורים באתר הרשמה והרשמה, שת"פ GO ACTIVE

2. על האפשרות שעופר יסייע בקישור לאנימטור לטובת באנר פלאש. הוצגה דוגמא לבאנר שנדרש והתלבטנו האם אפשרי. לא הועבר טקסט והגדרה מדוייקת לבאנר - באחריות ברוך להעביר לעופר בהמשך.

3. עד יום שישי הקרוב יהיו הזמנות חדשות לאירוע, עם טקסט ברור יותר וקישור לאתר ההרשמה. ברוך יארגן לעופר כמה הזמנות כאלו לקראת הסופשבוע כדי שיוכל להפיץ.

4. על יום האירוע - עברנו על לוח הזמנים לאירוע (זמין בקישורית: http://www.6tzvaim.com/node/2052 ). עופר ביקש להקדים את הטורניר לשעה 10:00 - הוסכם להקדים. מיקום תחנת הטורניר על המפה - בסמוך למגרש הרולרבליידס אם יסתדר, אחרת ליד מגרשי הכדורגל.

4. רשימת תיוג ליום האירוע: שולחן מתקפל - מהמחסן או שעופר יכול להביא מאצלו. ניירות לרישום הבתים בטורינר והתוצאות. מגפון. משרוקית. רשת ואנטנות להשיג מנעה או מאיגוד הכדורעף.

6. פרסים לקבוצה הזוכה. לבדוק מול נותני החסות.

7. גודל הקבוצות - הוחלט על קבוצות של שלוש. ברוך מזכיר שנעה אמרה שעל דשא אי אפשר לשחק כדורעף חופים, זה צריך להיות עם החוקים של כדורעף אולמות.

8. יעד לרישום השבוע - אם יסתדר לעופר לרשום 3 קבוצות, זה יהיה נהדר. כמובן שצריך להתמקד בימים הקרובים כי הקבוצות ירצו להתכונן לקראת הטורניר. רובי מוזמן לעמוד ביעד הזה עם 3 קבוצות שהוא ינסה לרשום :-) קישור להרשמה לטורניר: https://mk2012.6tzvaim.com/node/16

9. שונות - עופר ינסה לארגן מרוץ על רולרבליידס, וידבר עם חבר על סיוע בטורניר כדורסל :-)

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • תגי HTML מותרים: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

מידע נוסף על אפשרויות מבנה קלט