קול קוראת להשתתפות בתערוכת "נאמנות ובגידה"

עדכון: לאור ההיענות החיובית, אנו דוחים את מועד הגשת העבודות כדי לאפשר ליותר מכן ומכם להשתתף. התערוכה נדחתה לסוף ינואר, ויהיה ניתן להגיש עבודות עד ה-6 בינואר 2011.
בהמשך לתערוכת "עושים עירום בשישה צבעים" שנערכה בשנה שעברה, מתארגנת תערוכה שתפתח בסוף דצמבר. התערוכה תלווה במכירה פומבית של היצירות. ההכנסות ישמשו למימון פעילות עמותת שישה צבעים.
כל מי שמעונייןת לתרום עבודה מוזמןת לקרא את הפרטים בהמשך.

נושא

התערוכה תהיה בנושא "נאמנות ובגידה". ניתן להגיש עבודות הקשורות לנושא במובן הרחב, בדרך בה אתםן מפרשיםות אותו. למשל, נאמנות למדינה (חוק הנאמנות, פרשת ענת קם, פרשת ויקיליקס, פרשת חנין זועבי), נאמנות לקהילה או למשפחה, לחברות ונאמנות בין בנות ובני זוג (בהקשר של זוג רומנטי או קשר פוליאמורי, קשר פתוח).

אפשר להיות נאמן לנושא או לבגוד בו, אבל עד גבול מסוים. אפשר לקנא על זה שהנושא בוגד בך, לשחק איתו משחקי נאמנות ובגידה וכו'.

אוצרת התערוכה

את התערוכה תאצור לילך אורן. לילך למדה אומנות בבצלאל.

תיאום ציפיות

דרישות מהמשתתפימות:
- יתקבלו יצירות ממדיומים שונים ומגוונים, ניתן גם לבגוד במדיום. למשל, גרפיקה, שירה, ציור, פיסול, קדרות, צילום, וידאו, איפור, סאונד וכו'.
- יש לשלוח צילום או ייצוג דיגיטלי אחר של היצירה באיכות שתאפשר בחינה עניינית של היצירה ע"י האוצרת. למשל צילום דיגיטלי של היצירה באיכות 300DPI. במידה והיצירה תתקבל לתערוכה, הצילום ישמש לייצוג היצירה בקטלוג התערוכה. ניתן לשלוח מספר צילומים.
- כדי להיות נאמנים לקהל הצופימות, נרצה לספק טקסט לכל יצירה. יש אפשרות לצרף ליצירה טקסט שלך; במקרה זה יש להגישו יחד עם המועמדות לתערוכה. הטקסט יכול להסביר את היצירה, לתאר את תהליך היצירה, את הלך הרוח שלך. הטקסט יכול כמובן להיות נאמן או בוגדני. נפח הטקסט לכל היותר חצי דף פוליו. הטקסט יופיע בצמוד ליצירה בקטלוג וכן ייתכן ויוקלט לאוזניות לצופיםות בתערוכה.
- יש לציין את שם היצירה, שנת היצירה, גודל פיזי, טכניקה. פרטים אלו יופיעו ליד היצירה בתערוכה.
- אפשר להגיש, כמובן, כמה יצירות שרוצותים.
- יש לרשום פסקה (4-8 משפטים) של קורות חיי היוצרת. למשל, מקום מגורים, לימודים, תערוכות קודמות, נאמנות לנושאי עניין, בגידות מפורסמות ושאר פרטי טריוויה שנראים מעניינים לדעתך. הפרטים יופיעו בקטלוג וייתכן שגם לצד היצירות בתערוכה.
- התאריך האחרון להגשת מועמדות לתערוכה: יום שלישי 14 בדצמבר.
- היצירות שישתתפו בתערוכה יימכרו במכירה פומבית. עליך להתיר לנו לעשות שימוש ביצירה לצורך הפקת ופרסום הקטלוג והתערוכה, בדפוס ובאינטרנט. נבקשך להתיר לנו גם שימוש ביצירות לצורך הפקת מגנטים ו/או גלויות למכירה; הכסף ישמש למימון פעילות העמותה.

זכויות המשתתפיםות:
- עד תאריך סיום החלטות האוצרות, כלומר 21 בדצמבר, קיימת לך אפשרות לבטל את השתתפותך בתערוכה. לאחר מכן אפשר גם, אבל זה יהיה הרבה יותר קשה.
- כסף: היצירות יוצגו במחירי פתיחה צנועים. במידה והיצירות יימכרו במחיר של מעל 1000 ש"ח, נעביר אליך 20% מהמחיר. מעל מחיר של 2000 ש"ח, 50% מהמחיר. מהסכום שיועבר אליך, יופחתו תשלומי מס לפי חוק.
- נדפיס קטלוג של התערוכה. במידה ויימכרו מספיק קטלוגים כדי לכסות את עלות ההדפסה, ניתן לך עותק אחד בחינם. במידה ולא נכסה את עלות ההדפסה, נבקש ממך לשלם עבור הקטלוג מחיר עלות.
- אנחנו רוצימות לעשות שיח גלריה במהלך התערוכה. נשמח מאוד להשתתפותך.
- מוצרים נוספים: גלויות מהתערוכה, מגנטים של היצירות - ייתכן ונפיק אותם. במידה וכן, תוכלו לרכוש כל כמות שתחפצו במחיר עלות.
- לפי שיקול דעתה של האוצרת, ייתכן וייכתב טקסט נוסף על היצירה שלך. נעשה כל מאמץ לשלוח את הטקסט הזה לעיונך לפני פרסומו, ונשמח לשמוע את דעתך. טקסט כזה ייתכן ויופיע בפרסום על התערוכה ו/או בקטלוג ו/או באוזניות ו/או מודפס בתערוכה.
- נשמח מאוד אם ברצונך לקחת חלק בהפקת התערוכה, בכל הקשור לה (תיאומים, דפוס, פרסום, הפצת שמועות וכדומה).

לעיונך, מצורף לוח הזמנים של הפקת התערוכה (מצ"ב קובץ גאנט)

מיקום: התערוכה תתקיים בעיר תל אביב-יפו במקום הנגיש לתחבורה ציבורית.

לפרטים נוספים ולהגשת עבודות ניתן לפנות אלינו בטלפון 0545-969612 ועדיף במייל arts@6tzvaim.com

קובץ מצורףגודל
2010-11-30-gant-taarucha.jpg92.95 ק"ב

תגובות

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • תגי HTML מותרים: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

מידע נוסף על אפשרויות מבנה קלט