סיכום חודש פעילות ראשון בעמותה

Project:ניהול משרד שישה צבעים
רכיבCode
Category:task
עדיפות:normal
אחראי:Unassigned
Status:סגור
תיאור

חפיפה ברוך ובנצ' עשו הכל על מנת שתהיה לי נחיתה רכה. את השימוש הפיזי במקל, במערכת הקריאות ובאתר אני חושב שלמדתי די טוב. מבחינת דרך הכתיבה ודרך הפנייה אני עדיין לומד אבל לפחות זוכה להדרכה.

פיץ'- הייתי נוכח בראיונות של שתי מתנדבות חדשות לפיץ' ונסעתי עם ברוך לראיין עוד אחת אך בסוף היא לא הגיעה. אני מנסה להיות בעניינים לגבי מה שקורה בחיפה אבל היות ואני גר בצד השני של הארץ ואוהב לחזור לשם עוד לא יצא לי לבקר בערב פעילות של הפיץ'.
את הסמינרצ'יק שעברו מתנדבי הפיץ' ארגנתי אני. לצערי לא נכחתי שם אך הבנתי שהוא היה מוצלח מאוד. ההכנה תבעה ממני זמן רב ותעצומות נפש ולכן התאכזבתי מאוד כשהוחלט שהמקום שאני בחרתי אינו מתאים והתעצבנתי ממש כששמעתי שהם מתכוונים לעשות אותו בגדה השמאלית. למרות הכל אני מבין שהלך ממש טוב ומקווה שגם הסמינרים הבאים שנעשה לפיצ'ניקים יהיו טובים באותה מידה.

צבעים בטבע- הבנתי שההדרכות שכתבתי לטיולי מרץ התקבלו ממש יפה (ככה זה כשמספרים להומואים על חיה עם איבר מין באורך 40 ס"מ). את ההדרכות של טיולי אפריל ברוך שכח בטיול האחרון. נקווה שלטיול האופניים הוא לא ישכח לקחת אותן. עוד לא יצא לי להשתתף בטיול בעצמי אבל אני מקווה שבמאי אצליח. ביוני (כך הבנתי) הטיול הוא לאיזור אילת, מה שאומר שיהיה לי קל מאוד להצטרף אליו.

קורס העשרה, "רוצה עוד"- אנחנו מתכננים לפתוח את הקורס בתחילת יולי באיזור רמלה-לוד. חשבנו שאין כל הגיון לערוך קורס שמטרתו שינוי חברתי בלב גוש דן, במקום מנותק אלא דווקא בעיר שנמצאת באשכול חברתי כלכלי נמוך יחסית. כרגע אנחנו מצויים בתהליכי חיפושים אחרי שותף אקדמי ואחרי ארגונים שיהיו מעוניינים לקחת חלק ביחד אתנו. עדי נתנה את הסכמתה העקרונית לתת הרצאה על מבוא לפמיניזם. שירי הציעה את אלעד ליבנה כמרצה בנושא ביסקסואליות. בקרוב יופץ קול קורא לארגונים.

קורס מדריכים- אנחנו מתכננים לפתוח את הקורס בתחילת יולי במכללת ספיר. לילך, מרכזת התא הגאה במכללה אמרה שדיברה עם אגודת הסטודנטים ולדעתה לא תהיה כל בעיה עם זה. הרציונאל העומד מאחורי ההחלטה לקיים את הקורס דווקא במכללת ספיר הוא הוצאת הפעילות הקהילתית אל מחוץ לתל אביב ויצירת רזרבת הדרכה. על מנת שיהיה ייצוג מגדרי הולם (אף שאני, כג'נדרקוויר מייצג בעצם גברים, נשים, חסרי מגדר ובעלי מגדר חצוי) התחלנו בחיפושים אחרי מדריכה שיחד איתה אעביר את הסמינר. עד כה לא קיבלנו תשובה מאף אחת מהנשים המהממות שפנינו אליהן. בקרוב יופץ קול קורא לארגונים.

פרוייקט בית ספר גאה- נקבעה פגישה עם מחזיק תיק החינוך בעיריית רמלה. עושה רושם שהוא מודע לבעיה ונכון לשתף אתנו פעולה. נדע יותר בתחילת מאי. מחכים לתשובה מליאור לגבי שיתוף פעולה עם האגודה. אם האגודה תבחר לא לשתף אתנו פעולה זה עלול לעכב אותנו קצת אבל אני חושב שנוכל להתגבר על זה.
אחרי שקראתי את ספר ניהול המתנדבים של שת"יל, אני יודע הרבה יותר על ניהול מתנדבים וגיוסם לארגון. דרושה עבודת הכנה מאומצת לפני שנוכל להתחיל בתהליך הגיוס והקליטה.

מצעד הגאווה- לא פרוייקט שלי ובכל זאת, קצת על ההתקדמות. הוחלט ברוב קולות שאנחנו מארגנים את המצעד והעירייה יכולה לעשות מה שהיא רוצה, אותנו זה פשוט לא מעניין. הוגשה בקשה למשטרה לקיום תהלוכה, מחכים לפגישה אתם ולאישור. מחר נפגש כולנו כדי לחשוב ביחד איך אנחנו ממשיכות מכאן.

עדכונים

#1 נשלח על ידי ברוך אורן ביום ג', 14/09/2010 - 11:12
מצב:טופל» סגור