זכות הוטו למפקח על הביטוח

אני מאוד מתרגש. למרות שלא תכננו שזה יהיה ככה, היום בבוקר כיכבנו ב-YNET בעמוד הראשי עם מסיבת היער והפונצ' נטיעות שלנו. מסתבר שהעובדה שעוד פעם התבטל אירוע בקהילה הגאה בגלל ביטוח, מעבר לזה שאנחנו בקהילה אולי מתייחסים לזה בזלזול, בYNET מתייחסים לזה ברצינות, ורואים את העניין בחומרה רבה. כי רואים בזה צעד נוסף בדרך, זה בעצם תהליך שמתגלגל, ההשתלטות של חברות הביטוח על הפעילות החברתית שלנו. על היכולת של המפקח על הביטוח, פקידון במשרד האוצר, לשנות כיוונים של, להשפיע באופן חד וחריף ועוצמתי על החברה האזרחית בישראל, בלי שבכלל התכוון לכך.
אנחנו מזכירים לכם שוב שביקשנו השבוע את עזרתכם ותמיכתכם בחתימה על עצומה שתשכנע את הפקיד הזה שהגיע הזמן שלו לפעול בעניין הזה, בנושא חברות הביטוח שמסרבות להעניק ביטוח לאירועים של הקהילה הגאה. מאחורי ההחלטה הגזענית שלא לעשות כלום, החלטה ציבורית שהיא כביכול בעלת אופי עסקי, אבל מול התפקיד שלו לוודא שחברות הביטוח מחלקות את השירות הציבורי שלהם, מכירת מוצרי ביטוח, לכל לקוח, ללא הבדל דת גזע מין מגדר ונטייה מינית.

אני רוצה מאוד מאוד להודות לכל מי שהיה מעורב בהפקה של המסיבה-הפגנה הזו, במיוחד ליזם שלנו בתחום הצפון, אוסקר אויריך, וצארלס ארתור גיימס, שגם סייע בענייני התכנון כאן, אבל גם לידידנו מיקי כספי, יו"ר האגודה גאים בגליל והפעילימות, והכי חשוב לידידינו מקיבוץ תובל - יאיר שושני ואיציק גרשוני, ולעמיתינו מהמחאה הציבורית נגד חוק ועדות הקבלה וכן לאלו מהמאבק במזבלות הלא חוקיות באיזור תובל.

הרעיון של לעשות מסיבת יער, בעצם נבע מהרצון שלנו לקיים הפגנה, או איזושהיא מחאה, כנגד הרצון לבטל את אירוע הנטיעות בגלל שחברת הביטוח סרבה לבטח אותו. נכון, מיקי כספי מגאים בגליל עדיין טוען שהאירוע נדחה ולא בוטל, אבל לא ראינו שום הודעה לעיתונות מצד האגודה, לא על הביטול ולא תאריך חדש, ולכן אנו רואים ניצחון 1:0 בנוק אווט לחברת הביטוח שהחליטה שהיא לא רוצה לבטח. לכן החלטנו לקיים אירוע מחאה ללא כל כיסוי ביטוחי, כי הבנו שאים נשאל את חברת הביטוח אם מתחשק לה לבטח אותנו, היא תגיד לנו: לא! אתם להט"בים! ולכן לא תוכלו לעשות פעילות חברתית.

תגובות

אני גאה ישר כח

אני גאה ישר כח פוסט חיזוק !!!

חזק ואמץ!

אני במאמת מקווה כי נושא חברות הביטוח יגיע לסיומו.
כל הכבוד לעמותה על המאבק הצודק הזה כנגד חברות הביטוח.

כל הכבוד!

כל הכבוד על האומץ! הגיע זמן לפעול!

פרחים - מדריך לחנויות פרחים בישראל וחנויות מתנות לכל אירוע

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • תגי HTML מותרים: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

מידע נוסף על אפשרויות מבנה קלט